Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
O firmie
Praca w RK Niedziałek

Praca w RK Niedziałek

Pozyskiwanie i rozwój zasobów ludzkich są jednym z głównych priorytetów firmy RK Niedziałek. Zdajemy sobie sprawę, że to właśnie ludzie są największą wartością, potencjałem i przyszłością organizacji. Pracownicy codziennie tworzą firmę, realizują jej zadania i procesy oraz kreują jej przyszłość.

W firmie RK Niedziałek zatrudnienie znajduje blisko 300 osób, w tym również spora grupa osób niepełnosprawnych. Zatrudniamy m.in. magazynierów, sprzedawców, pracowników administracyjno-biurowych oraz kadrę menedżerską - od pracowników na poszczególnych stanowiskach pracy oczekujemy stosownej wiedzy, doświadczenia i umiejętności - zawsze doceniamy motoryzacyjną pasję.

Jeżeli uważasz, że Twoja osoba i doświadczenie są w stanie nas zainteresować, zapraszamy do składania dokumentów aplikacyjnych. Nawet jeżeli nie widzisz poniżej oferty dla siebie, ale czujesz, że możesz „wnieść” coś pozytywnego do funkcjonowania firmy, zgłoś swoją aplikację. Oferujemy stabilizację zawodową w postaci zatrudnienia na umowę o pracę, wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia oraz świadczenia socjalne.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu prześlij swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres: kadry@rk.com.pl lub skorzystaj z formularza umieszczonego poniżej.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowiska:

  • Sprzedawca - Lublin filia ul. Abramowicka
  • Przedstawiciel handlowy - Lublin, Kraśnik
  • Kierowca/magazynier - Lublin, Puławy, Biłgoraj