Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
O firmie
Firma RK Niedziałek

Firma RK Niedziałek

Firma RK Niedziałek to ponad 30 lat doświadczenia w branży motoryzacyjnej. Wszystko zaczęło się w latach 80-tych od serwisu samochodowego przy al. Warszawskiej 124 w Lublinie. Rosnące zapotrzebowanie rynku na usługi motoryzacyjne, sprzyjało rozwojowi firmy. Z czasem serwis wyspecjalizował się w wymianie, naprawach oraz sprzedaży układów wydechowych.

Lata dziewięćdziesiąte to ciągły rozwój firmy oraz stałe rozszerzanie oferty, poza usługami serwisowymi znaczącą rolę zaczął odgrywać również handel częściami do samochodów. W celu zapewnienia szybszej obsługi serwisowej swoich klientów w 1991 roku uruchomiona została własna hurtownia z tłumikami, częściami i akcesoriami. Był to przełomowy rok dla firmy, ponieważ znacząco poszerzył horyzont jej możliwości i wyznaczył nowe cele na przyszłość.

Od tego momentu handel hurtowy częściami zaczął odgrywać priorytetową rolę w działalności firmy. Ciężka praca i konsekwencja w działaniu zaowocowały otwarciem w 1998 roku pierwszych filii hurtowni RK Niedziałek w lubelskim Centrum Motoryzacyjno-Technicznym "na Górce" oraz w Zamościu. Rynek sprzyjał, samochodów na polskich drogach stale przybywało, a razem z nimi rosło zapotrzebowanie na części samochodowe. Efektem tego były otwarcia kolejnych filii na terenie Lublina i województwa lubelskiego. Aby sprostać oczekiwaniom klientów, podjęta została decyzja o wybudowaniu Centrum Logistycznego w Lublinie. Nowy, potężny magazyn i sprawna logistyka pozwoliły dalej rozwijać rynek i otwierać kolejne filie.

Obecnie RK Niedziałek Hurtownia Sp. z o.o. jest wyspecjalizowaną firmą zajmującą się sprzedażą części zamiennych do samochodów, olejów i płynów, części karoseryjnych i oświetlenia, opon, materiałów dla lakiernictwa oraz wyposażenia i narzędzi dla warsztatów. Hurtownia motoryzacyjna składa się z Centrum Logistycznego, pięciu filii w Lublinie oraz siedmiu filii zlokalizowanych w głównych miastach na terenie województwa lubelskiego: w Biłgoraju, Chełmie, Kraśniku, Łukowie, Puławach, Świdniku i Zamościu. Dzięki dobrze rozlokowanej sieci 12 punktów sprzedaży oraz sprawnej logistyce, firma RK Niedziałek może pochwalić się statutem lidera w sprzedaży i dystrybucji części do samochodów w województwie lubelskim.

Warto podkreślić, że pozycja czołowej firmy w branży motoryzacyjnej i lidera w dystrybucji części w regionie lubelskim, są efektem ciężkiej pracy i zaangażowania jej pracowników i właścicieli, a także przemyślanych nakładów inwestycyjnych. Wyznaczanie ambitnych celów, stałe dążenie do doskonałości, monitorowanie rynku i potrzeb klientów oraz wyjście naprzeciw ich oczekiwaniom, powodują, że firma stale się rozwija, rozszerza swoją działalność i usprawnia procesy. Wszystko to przekłada się na realne korzyści dla klientów, którzy mogą współpracować z solidnym parterem, który dba o najwyższą jakość obsługi, gwarantuje najlepszą ofertę i dostępność towarów od sprawdzonych dostawców oraz zapewnia wygodne i elastyczne warunki współpracy.