Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
Oferta
Części do samochodów

Oferta firmy RK Niedziałek

Każdego dnia dbamy o to, żeby oferta firmy RK Niedziałek w jak największym stopniu spełniała oczekiwania klientów. Dokładamy wszelkich starań, żeby zapewnić dostępność "od ręki" tysięcy części i materiałów eksploatacyjnych do samochodów wszystkich marek. Większość produktów oferujemy w ramach programu "RK Niedziałek - duży wybór, wiele możliwości". Oznacza to, że oferujemy produkty różnych producentów i dostawców, dostępne w kilku kombinacjach ceny i jakości: premium, optymalnej i ekonomicznej.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz współpracy z najlepszymi dostawcami stworzyliśmy kompleksową ofertę auto części do samochodów osobowych, w tym do aut: zachodnich, krajowych, japońskich i koreańskich. Staramy się być zawsze o krok przed zmieniającym się rynkiem motoryzacyjnym. Na bieżąco monitorujemy sytuację, ponieważ na rynku stale pojawiają się nowe modele i kolejne generacje samochodów, do których klienci poszukują części zamiennych. W związku z tym systematycznie aktualizujemy i dostosowujemy naszą ofertę, uzupełniając ją o nowe produkty.

Oferta firmy RK Niedziałek skierowana jest do warsztatów samochodowych, sklepów i hurtowni motoryzacyjnych, firm posiadających własną flotę, a także do klientów indywidualnych. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Zapewniamy bezpieczne zakupy, ponieważ wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją producenta lub dostawcy. Zawsze służymy fachową pomocą i doradztwem, a każdy klient może liczyć na indywidualną obsługę. Jesteśmy pewni, że firma RK Niedziałek pomaga w skutecznym rozwiązywaniu problemów z samochodem.

W naszej ofercie znajdują się:

  • części zamienne
  • oleje i płyny
  • części karoseryjne i oświetlenie
  • opony całoroczne, letnie i zimowe
  • materiały dla lakiernictwa
  • wyposażenie warsztatów

Zapraszamy do współpracy hurtownie, sklepy motoryzacyjne, serwisy oraz stacje obsługi samochodów. Klientom hurtowym oferujemy możliwość składania zamówień on-line lub telefonicznie, a elastyczny i sprawny system dystrybucji pozwala na realizację zamówień już w ciągu godziny od jego złożenia.